Tervetuloa ringeten tulospalveluun

Näytä tuomarit
25.2.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1946 E/D-juniorit Itä-Suomi 11:55 Tikkakosken jäähalli Tikka LL-89 7-8
2470 B-nuorten SM 12:30 Järvenpään jäähalli Haukat Jyske 2-2
2504 B-nuorten SM 13:00 Tuusulan jäähalli Blue Rings VG-62 2-4
1947 E/D-juniorit Itä-Suomi 13:20 Tikkakosken jäähalli LL-89 KaPa-51 1-11
274 Naisten SM-sarja 14:00 Nokian jäähalli NoU Helsinki 16-3
271 Naisten SM-sarja 14:30 Luvian jäähalli LuKi -82 Lahti 7-4
1948 E/D-juniorit Itä-Suomi 14:45 Tikkakosken jäähalli KaPa-51 Tikka 12-7
272 Naisten SM-sarja 15:30 Kerttulan jäähalli 1 RNK Flyers EKS 14-5
640 E-jun Etelä-Suomi 15:30 SOL Areena Lahti Lahti Blue Hyvinkää Tiikerit 6-6
2678 CSarja 16:00 Hervannan jäähalli Ilves Lahti C01 3-13
448 Naisten Ykkössarja 16:00 Lapinlahden jäähalli LL-89 Hyvinkää 14-7
445 Naisten Ykkössarja 16:30 Järvenpään jäähalli Haukat Jyske 6-8
447 Naisten Ykkössarja 16:30 Nokian jäähalli NoU FoPS 3-7
2472 B-nuorten SM 16:30 SOL Areena Lahti Lahti Lukko 6-11
446 Naisten Ykkössarja 17:40 Hervannan jäähalli TaRi BR Akatemia 13-4
273 Naisten SM-sarja 18:00 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 Blue Rings 4-16
26.2.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
641 E-jun Etelä-Suomi 10:30 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS Sininen Seiskat E05 -
2503 B-nuorten SM 11:00 Luvian jäähalli LuKi-82 EKS 8-4
744 Harrastesarja L-S / HäPo 11:00 Varissuon jäähalli VG-62 Turku 6-14
2509 B-nuorten SM 12:00 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 Hyvinkää 3-2
2975 Naisten SM-sarja 12:00 Pirkkolan jäähalli Helsinki VG-62 4-7
2474 B-nuorten SM 13:30 Järvenpään jäähalli Haukat Helsinki 6-3
2588 CSarja 14:05 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 Lukko 8-7
2473 B-nuorten SM 14:30 Laitilan jäähalli Jyske FoPS 6-1
2679 CSarja 15:40 Kerttulan jäähalli 1 RNK Seiskat C01 5-7
704 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 18:30 Myyrmäen jäähalli Walapais Hyvinkää Filmitähdet Red 10-8
27.2.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2732 D-jun Etelä-Suomi 18:30 Klaukkalan jäähalli Seiskat D Hyvinkää 4-3
2007 N-Harraste Etelä-Suomi 21:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää Haukat 5-9
28.2.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
697 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 18:00 Keravan jäähalli Shakers Blue Haukat Mustat -
2506 B-nuorten SM 19:00 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää LuKi-82 -
1960 N-Harraste Etelä-Suomi 19:00 Klaukkalan harjoitusjäähalli Seiskat Helsinki -
2476 B-nuorten SM 19:15 Pirkkolan jäähalli Helsinki Lahti -
2749 D-jun Etelä-Suomi 19:30 Keravan jäähalli Shakers Red Haukat D03 -
1.3.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2635 CSarja 18:40 Klaukkalan jäähalli Seiskat C02 Shakers -
1982 N-Harraste Etelä-Suomi 19:15 Keravan uusi jäähalli Shakers EKS -
2025 Ladyt Etelä-Suomi 20:00 Klaukkalan jäähalli Seiskat Haukat -
3.3.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2482 B-nuorten SM 19:00 Forssan jäähalli I FoPS Helsinki -
2480 B-nuorten SM 20:00 Laitilan jäähalli Jyske Lukko -
2059 Ladyt Etelä-Suomi 21:00 Keravan jäähalli Shakers Hyvinkää -
4.3.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
734 Harrastesarja L-S / HäPo --:-- Tikkakosken jäähalli Tikka VG-62 -
151 E-jun Lounais-Suomi 10:35 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 LuKi-82 -
721 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 11:00 Järvenpään harjoitushalli Haukat Mustat Seiskat E06 -
154 E-jun Lounais-Suomi 11:45 Tuki-Areena Rauma Lukko keltainen UJK -
2242 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:00 Keravan jäähalli Blue Rockets Walapais -
2243 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:00 Keravan jäähalli Haukat Mustat Hyvinkää Blue -
2244 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:00 Keravan jäähalli Hyvinkää Blue Blue Rockets -
2245 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:00 Keravan jäähalli Walapais Haukat Mustat -
2246 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:00 Keravan jäähalli Hyvinkää Blue Walapais -
2247 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:00 Keravan jäähalli Blue Rockets Haukat Mustat -
2479 B-nuorten SM 12:30 Jäähalli Wareena Ilves BLD Lahti -
2747 D-jun Etelä-Suomi 12:30 Järvenpään harjoitushalli Haukat D03 Seiskat D -
2512 B-nuorten SM 12:30 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 LuKi-82 -
153 E-jun Lounais-Suomi 13:00 Merikarvian jäähalli Merikarvia FoPS -
2510 B-nuorten SM 13:00 Tuusulan jäähalli Blue Rings VaPS -
2438 B-nuorten SM 13:00 Vuosaaren jäähalli Helsinki Jyske -
49 D-sarja Lounais-Suomi ja Häme-Pohjanmaa 14:00 Huittisten jäähalli LLuja RNK -
2778 D-jun Etelä-Suomi 14:00 SOL Areena Lahti Lahti Blue EKS -
65 D-sarja Lounais-Suomi ja Häme-Pohjanmaa 14:30 Uudenkaupungin jäähalli UJK VaPS -
2677 CSarja 14:40 Järvenpään jäähalli Haukat RNK -
2914 Naisten SM-sarja 14:45 Nokian jäähalli NoU EKS -
2908 Naisten SM-sarja 15:30 Kerttulan jäähalli 1 RNK Flyers Blue Rings -
666 E-jun Etelä-Suomi 15:30 Klaukkalan jäähalli Seiskat E05 Hyvinkää Tiikerit -
2511 B-nuorten SM 16:00 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää EKS -
2935 Naisten Ykkössarja 16:00 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää Haukat -
2481 B-nuorten SM 16:30 Järvenpään jäähalli Haukat Tikka -
2931 Naisten Ykkössarja 18:15 Forssan jäähalli I FoPS Turku -
5.3.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2375 F-jun Lounais-Suomi 08:00 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 musta Turku -
2377 F-jun Lounais-Suomi 08:30 Kuparivuoren Aurinkoareena Jyske VG-62 musta -
2762 D-jun Etelä-Suomi 09:00 Keravan jäähalli Shakers Blue Lahti Blue -
2376 F-jun Lounais-Suomi 09:00 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 punainen Jyske -
2378 F-jun Lounais-Suomi 09:30 Kuparivuoren Aurinkoareena Turku VG-62 punainen -
2379 F-jun Lounais-Suomi 10:00 Kuparivuoren Aurinkoareena Jyske Turku -
717 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 10:30 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS Valkoinen Shakers Blue -
152 E-jun Lounais-Suomi 11:05 Varissuon jäähalli Turku Lukko sininen -
2249 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 11:30 Pirkkolan jäähalli Helsinki F3 Lahti Tornadot -
2250 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 11:30 Pirkkolan jäähalli Tornadot F08 EKS Tellervot -
2251 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 11:30 Pirkkolan jäähalli EKS Tellervot Helsinki F3 -
2252 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 11:30 Pirkkolan jäähalli Lahti Tornadot Tornadot F08 -
2253 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 11:30 Pirkkolan jäähalli EKS Tellervot Lahti Tornadot -
2254 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 11:30 Pirkkolan jäähalli Helsinki F3 Tornadot F08 -
2836 G-jun Etelä-Suomi 12:00 Keravan jäähalli Shakers Blue EKS Kukat -
2837 G-jun Etelä-Suomi 12:00 Keravan jäähalli Lahti Raketit Hyvinkää White -
2838 G-jun Etelä-Suomi 12:00 Keravan jäähalli Hyvinkää White Shakers Blue -
2839 G-jun Etelä-Suomi 12:00 Keravan jäähalli EKS Kukat Lahti Raketit -
2840 G-jun Etelä-Suomi 12:00 Keravan jäähalli Hyvinkää White EKS Kukat -
2841 G-jun Etelä-Suomi 12:00 Keravan jäähalli Shakers Blue Lahti Raketit -
2593 CSarja 12:00 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS VG-62 -
2909 Naisten SM-sarja 12:30 Tuusulan jäähalli Blue Rings RNK Flyers -
708 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 13:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää Filmitähdet White Walapais -
2915 Naisten SM-sarja 14:45 Leppävaaran jäähalli EKS NoU -
2683 CSarja 15:00 Hervannan jäähalli Ilves FoPS -
2773 D-jun Etelä-Suomi 15:00 Järvenpään harjoitushalli Haukat D04 EKS -
2681 CSarja 15:00 SOL Areena Lahti Lahti C01 RNK -
2592 CSarja 15:15 Uudenkaupungin jäähalli UJK KaPa-51 -
2591 CSarja 15:30 Tuki-Areena Rauma Lukko Helsinki -
2637 CSarja 16:00 Huittisten jäähalli LLuja Shakers -
2005 N-Harraste Etelä-Suomi 16:15 Malmin jäähalli3 Helsinki Hyvinkää -
2682 CSarja 16:40 Klaukkalan jäähalli Seiskat C01 Haukat -
644 E-jun Etelä-Suomi 17:00 SOL Areena Lahti Lahti Blue EKS Sininen -
2936 Naisten Ykkössarja 17:30 Järvenpään jäähalli Haukat Hyvinkää -
2932 Naisten Ykkössarja 18:30 Kupittaan jäähalli Turku FoPS -
2011 N-Harraste Etelä-Suomi 18:30 Myyrmäen jäähalli Walapais Seiskat -
2058 Ladyt Etelä-Suomi 20:00 Sipoon jäähalli Wolf Helsinki -
6.3.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1994 N-Harraste Etelä-Suomi 19:30 Kellokosken jäähalli Haukat EKS -
2013 N-Harraste Etelä-Suomi 21:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää Walapais -
7.3.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
73 D-sarja Lounais-Suomi ja Häme-Pohjanmaa 18:00 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 Jyske -
158 E-jun Lounais-Suomi 18:00 Uudenkaupungin jäähalli UJK Jyske -