Tervetuloa ringeten tulospalveluun

Näytä tuomarit
19.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2735 D-jun Etelä-Suomi 18:30 Järvenpään jäähalli Haukat D03 Hyvinkää 7-3
20.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2049 Ladyt Etelä-Suomi 20:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää Haukat -
21.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2711 F-juniorit Itä-Suomi --:-- Tehomet Areena KaPa-51 PiPS/SuKiKa -
2713 F-juniorit Itä-Suomi --:-- Tehomet Areena KaPa-51 LL-89 -
2714 F-juniorit Itä-Suomi --:-- Tehomet Areena SuKiKa/PiPS PiPS/SuKiKa -
2712 F-juniorit Itä-Suomi --:-- Tehomet Areena SuKiKa/PiPS LL-89 -
2347 F-jun Lounais-Suomi --:-- Tuki-Areena Rauma Lukko sininen VG-62 punainen -
2348 F-jun Lounais-Suomi --:-- Tuki-Areena Rauma Lukko keltainen UJK -
2349 F-jun Lounais-Suomi --:-- Tuki-Areena Rauma UJK Lukko sininen -
2350 F-jun Lounais-Suomi --:-- Tuki-Areena Rauma VG-62 punainen Lukko keltainen -
2351 F-jun Lounais-Suomi --:-- Tuki-Areena Rauma UJK VG-62 punainen -
2352 F-jun Lounais-Suomi --:-- Tuki-Areena Rauma Lukko sininen Lukko keltainen -
138 E-jun Lounais-Suomi 10:30 Luvian jäähalli LuKi-82 FoPS 4-11
707 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 11:00 Järvenpään harjoitushalli Haukat Mustat EKS Valkoinen 7-9
2102 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Kellokosken jäähalli Haukat Oranssit Lahti White -
2103 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Kellokosken jäähalli EKS Ilmattaret Shakers Stars -
2104 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Kellokosken jäähalli Shakers Stars Haukat Oranssit -
2105 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Kellokosken jäähalli Lahti White EKS Ilmattaret -
2106 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Kellokosken jäähalli Shakers Stars Lahti White -
2107 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Kellokosken jäähalli Haukat Oranssit EKS Ilmattaret -
135 E-jun Lounais-Suomi 11:05 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 Lukko keltainen 3-4
2439 B-nuorten SM 12:20 Jäähalli Wareena Ilves BLD FoPS 4-3
2495 B-nuorten SM 12:20 Sastamalan jäähalli VaPS Blue Rings 2-17
2619 CSarja 12:30 Huittisten jäähalli LLuja BLD 14-4
245 Naisten SM-sarja 12:30 Isku-Areena Lahti Lahti LuKi -82 7-9
422 Naisten Ykkössarja 12:30 Keravan jäähalli BR Akatemia Haukat 4-6
732 Harrastesarja L-S / HäPo 12:35 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 USK 6-7
243 Naisten SM-sarja 13:00 Tuusulan jäähalli Blue Rings VG-62 19-5
2469 B-nuorten SM 13:00 Vuosaaren jäähalli Helsinki Lukko 10-5
59 D-sarja Lounais-Suomi ja Häme-Pohjanmaa 14:00 Huittisten jäähalli LLuja Lukko 1-16
2453 B-nuorten SM 14:00 Tikkakosken jäähalli Tikka Haukat 4-7
137 E-jun Lounais-Suomi 14:00 Tuki-Areena Rauma Lukko sininen UJK -
2665 CSarja 14:10 Järvenpään jäähalli Haukat FoPS 5-6
2603 CSarja 14:30 Sastamalan jäähalli VaPS SuKiKa 5-11
244 Naisten SM-sarja 14:45 Leppävaaran jäähalli EKS RNK Flyers 5-12
657 E-jun Etelä-Suomi 15:30 SOL Areena Lahti Lahti Blue Haukat Oranssit 9-4
2664 CSarja 15:40 Klaukkalan jäähalli Seiskat C01 RNK 8-3
2207 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 16:00 Klaukkalan harjoitusjäähalli Tornadot F08 Helsinki F3 -
2208 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 16:00 Klaukkalan harjoitusjäähalli Blue Rockets EKS Tellervot -
2209 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 16:00 Klaukkalan harjoitusjäähalli EKS Tellervot Tornadot F08 -
2210 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 16:00 Klaukkalan harjoitusjäähalli Helsinki F3 Blue Rockets -
2211 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 16:00 Klaukkalan harjoitusjäähalli EKS Tellervot Helsinki F3 -
2212 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 16:00 Klaukkalan harjoitusjäähalli Tornadot F08 Blue Rockets -
737 Harrastesarja L-S / HäPo 16:20 Kuparivuoren Vanha jäähalli Turku USK -
722 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 16:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää Filmitähdet Red Lahti White -
2590 CSarja 17:00 SOL Areena Lahti Lahti C02 EKS 1-2
425 Naisten Ykkössarja 17:30 Hervannan jäähalli TaRi LL-89 8-13
423 Naisten Ykkössarja 19:45 Leppävaaran jäähalli EKS Hyvinkää 1-15
424 Naisten Ykkössarja 20:15 Varissuon jäähalli Turku Jyske 5-8
22.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
57 D-sarja Lounais-Suomi ja Häme-Pohjanmaa --:-- Ilves RNK -
2746 D-jun Etelä-Suomi 10:30 Klaukkalan harjoitusjäähalli Seiskat D Shakers Red 7-4
617 E-jun Etelä-Suomi 10:30 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS Sininen Hyvinkää Tiikerit -
136 E-jun Lounais-Suomi 11:05 Varissuon jäähalli Turku Jyske 0-15
2621 CSarja 12:00 Jäähalli Wareena BLD SuKiKa 4-6
713 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 12:00 Keravan jäähalli Shakers Blue Seiskat E06 -
2772 D-jun Etelä-Suomi 12:00 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS Lahti Blue 0-3
246 Naisten SM-sarja 12:00 Pirkkolan jäähalli Helsinki RNK Flyers 4-9
2668 CSarja 12:30 Forssan jäähalli I FoPS Ilves 15-6
2577 CSarja 12:30 Tehomet Areena KaPa-51 EKS 3-9
426 Naisten Ykkössarja 12:30 Tuusulan jäähalli BR Akatemia Hyvinkää 1-16
2214 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää Black Haukat Mustat -
2215 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Taifuunit Walapais -
2216 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Walapais Hyvinkää Black -
2217 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Haukat Mustat Taifuunit -
2218 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Walapais Haukat Mustat -
2219 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää Black Taifuunit -
60 D-sarja Lounais-Suomi ja Häme-Pohjanmaa 13:00 Sastamalan jäähalli VaPS VG-62 -
2667 CSarja 13:10 Järvenpään jäähalli Haukat Seiskat C01 2-6
2622 CSarja 13:35 Keravan jäähalli Shakers LLuja -
56 D-sarja Lounais-Suomi ja Häme-Pohjanmaa 14:00 Forssan jäähalli I FoPS UJK -
58 D-sarja Lounais-Suomi ja Häme-Pohjanmaa 14:00 Laitilan jäähalli Jyske NoU 8-8
247 Naisten SM-sarja 14:30 Luvian jäähalli LuKi -82 VG-62 12-7
248 Naisten SM-sarja 14:45 Leppävaaran jäähalli EKS Blue Rings 9-8
2765 D-jun Etelä-Suomi 15:00 Järvenpään harjoitushalli Haukat D04 Shakers Blue 2-3
2450 B-nuorten SM 15:00 Järvenpään jäähalli Haukat FoPS 5-4
2221 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 15:00 SOL Areena Lahti Myrskyt EKS Vellamot -
2222 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 15:00 SOL Areena Lahti Wolf Tuusulan Salamat -
2223 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 15:00 SOL Areena Lahti Tuusulan Salamat Myrskyt -
2224 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 15:00 SOL Areena Lahti EKS Vellamot Wolf -
2225 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 15:00 SOL Areena Lahti Tuusulan Salamat EKS Vellamot -
2226 F-jun Etelä-Suomi väh.pelanneet 15:00 SOL Areena Lahti Myrskyt Wolf -
2666 CSarja 15:40 Kerttulan jäähalli 1 RNK Lahti C01 5-6
2738 D-jun Etelä-Suomi 16:00 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää Helsinki 7-5
427 Naisten Ykkössarja 16:00 Kupittaan jäähalli Turku Haukat 6-4
428 Naisten Ykkössarja 16:00 Laitilan jäähalli Jyske TaRi 17-4
249 Naisten SM-sarja 16:00 SOL Areena Lahti Lahti NoU 3-7
2578 CSarja 16:25 Malmin jäähalli Helsinki Lahti C02 -
699 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 16:30 Isku-Areena Lahti Lahti White Hyvinkää Filmitähdet White -
2623 CSarja 16:40 Klaukkalan jäähalli Seiskat C02 VaPS -
2014 N-Harraste Etelä-Suomi 17:00 Klaukkalan harjoitusjäähalli Seiskat Shakers -
2475 B-nuorten SM 17:00 Tuki-Areena Rauma Lukko Ilves BLD 1-4 live
2016 N-Harraste Etelä-Suomi 18:30 Myyrmäen jäähalli Walapais Helsinki -
2009 N-Harraste Etelä-Suomi 20:00 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS Hyvinkää -
23.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
716 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 18:30 Klaukkalan jäähalli Seiskat E06 Walapais -
1968 N-Harraste Etelä-Suomi 19:30 Kellokosken jäähalli Haukat Helsinki -
24.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
663 E-jun Etelä-Suomi 18:00 Keravan jäähalli Shakers Red Haukat Oranssit -
1964 N-Harraste Etelä-Suomi 19:00 Klaukkalan harjoitusjäähalli Seiskat EKS -
25.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2451 B-nuorten SM 18:30 SOL Areena Lahti Lahti Ilves BLD -
2497 B-nuorten SM 19:30 Luvian jäähalli LuKi-82 VG-62 -
429 Naisten Ykkössarja 19:45 Leppävaaran jäähalli EKS FoPS -
26.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2759 D-jun Etelä-Suomi 18:30 Järvenpään jäähalli Haukat D03 Shakers Red -
27.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2023 Ladyt Etelä-Suomi 20:30 Hernesaaren jäähalli Helsinki Seiskat -
2030 Ladyt Etelä-Suomi 21:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää EKS -
28.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2719 U17 Aluejoukkueturnaus 09:00 Trio Areena Team Pohjola Team Kyhälä -
2720 U17 Aluejoukkueturnaus 10:20 Trio Areena Team Pukkila Team Ojaranta -
142 E-jun Lounais-Suomi 11:45 Tuki-Areena Rauma Lukko keltainen Merikarvia -
141 E-jun Lounais-Suomi 13:00 Forssan jäähalli I FoPS Lukko sininen -
140 E-jun Lounais-Suomi 13:00 Uudenkaupungin jäähalli UJK Turku -
2721 U17 Aluejoukkueturnaus 14:00 Trio Areena Junior Team Sweden Team Pohjola -
2722 U17 Aluejoukkueturnaus 15:20 Trio Areena Team Kyhälä Team Pukkila -
2723 U17 Aluejoukkueturnaus 16:40 Trio Areena Team Ojaranta Junior Team Sweden -
2729 Naisten maajoukkue 18:15 Trio Areena Team Blue Team White -
2022 Ladyt Etelä-Suomi 20:00 Kellokosken jäähalli Haukat Shakers -
29.1.
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2724 U17 Aluejoukkueturnaus 09:00 Trio Areena Junior Team Sweden Team Pukkila -
2725 U17 Aluejoukkueturnaus 10:20 Trio Areena Team Pohjola Team Ojaranta -
649 E-jun Etelä-Suomi 10:30 Klaukkalan harjoitusjäähalli Seiskat E05 Lahti Blue -
653 E-jun Etelä-Suomi 10:30 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS Sininen Shakers Red -
62 D-sarja Lounais-Suomi ja Häme-Pohjanmaa 11:30 Nokian jäähalli NoU Ilves -
781 E-jun Häme-Pohjanmaa 11:30 Tehomet Areena Tikka KaPa-51 -
64 D-sarja Lounais-Suomi ja Häme-Pohjanmaa 11:35 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 LLuja -
2354 F-jun Lounais-Suomi 12:20 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 musta Turku -
2801 G-jun Etelä-Suomi 12:30 Tuusulan jäähalli Tuusulan Valkoiset Salamat EKS Tähdet -
2802 G-jun Etelä-Suomi 12:30 Tuusulan jäähalli Helsinki Hyvinkää Red -
2803 G-jun Etelä-Suomi 12:30 Tuusulan jäähalli Hyvinkää Red Tuusulan Valkoiset Salamat -
2804 G-jun Etelä-Suomi 12:30 Tuusulan jäähalli EKS Tähdet Helsinki -
2805 G-jun Etelä-Suomi 12:30 Tuusulan jäähalli Hyvinkää Red EKS Tähdet -
2806 G-jun Etelä-Suomi 12:30 Tuusulan jäähalli Tuusulan Valkoiset Salamat Helsinki -
2109 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää Red Seiskat Trombit Red -
2110 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Lahti Blue EKS Ainot -
2111 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli EKS Ainot Hyvinkää Red -
2112 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Seiskat Trombit Red Lahti Blue -
2113 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli EKS Ainot Seiskat Trombit Red -
2114 F-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 12:45 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää Red Lahti Blue -
2356 F-jun Lounais-Suomi 12:50 Kuparivuoren Aurinkoareena UJK VG-62 musta -
776 E-jun Häme-Pohjanmaa 13:00 Tehomet Areena BLD Tikka -
2359 F-jun Lounais-Suomi 13:20 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 musta RNK -
2358 F-jun Lounais-Suomi 13:50 Kuparivuoren Aurinkoareena UJK Turku -
139 E-jun Lounais-Suomi 14:00 Laitilan jäähalli Jyske VG-62 -
2726 U17 Aluejoukkueturnaus 14:00 Trio Areena Team Kyhälä Junior Team Sweden -
2357 F-jun Lounais-Suomi 14:20 Kuparivuoren Aurinkoareena Turku RNK -
778 E-jun Häme-Pohjanmaa 14:30 Tehomet Areena KaPa-51 BLD -
2355 F-jun Lounais-Suomi 14:50 Kuparivuoren Aurinkoareena RNK UJK -
2727 U17 Aluejoukkueturnaus 15:20 Trio Areena Team Pukkila Team Pohjola -
2012 N-Harraste Etelä-Suomi 16:15 Malmin jäähalli3 Helsinki EKS -
2728 U17 Aluejoukkueturnaus 16:40 Trio Areena Team Ojaranta Team Kyhälä -
743 Harrastesarja L-S / HäPo 17:30 Uudenkaupungin jäähalli UJK Tikka -
2730 Nuorten maajoukkue 18:15 Trio Areena Team Blue Team White -
1987 N-Harraste Etelä-Suomi 18:30 Myyrmäen jäähalli Walapais Shakers -