Tervetuloa ringeten tulospalveluun

Näytä tuomarit
Ti 15.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
872 B-nuorten SM 19:15 Tesoman jäähalli Ilves NoU 14-1
To 17.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
65 E-jun Länsi-Suomi 18:15 Luvian jäähalli LuKi-82 Lukko 19-2
1106 Naisten Ykkössarja 18:30 Nokian harjoitushalli NoU Ilves 2-4
La 19.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2511 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli Jyske Valkoinen VaPS -
2512 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli Lukko LuKi-82 valkoinen -
2513 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli LuKi-82 valkoinen Jyske Valkoinen -
2514 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli VaPS Lukko -
2515 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli LuKi-82 valkoinen VaPS -
2516 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli Jyske Valkoinen Lukko -
2704 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli Jyske Musta LLuja -
2705 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli Lukko LuKi-82 sininen -
2706 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli LuKi-82 sininen Jyske Musta -
2707 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli LLuja Lukko -
2708 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli LuKi-82 sininen LLuja -
2709 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 11:00 Laitilan jäähalli Jyske Musta Lukko -
1119 Naisten Ykkössarja 12:00 Tesoman jäähalli Ilves Haukat -
1079 CSarja 12:30 Tuki-Areena Rauma Lukko Seiskat -
697 D-jun Länsi-Suomi 13:10 Tikkakosken jäähalli Tikka Lukko -
1018 CSarja 13:30 Keravan jäähalli Blue Rings Tikka -
1050 CSarja 13:55 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää Lahti -
1049 CSarja 14:00 Forssan jäähalli I FoPS Merikarvia -
1117 Naisten Ykkössarja 14:00 Nokian jäähalli NoU Lukko -
1078 CSarja 14:30 Järvenpään jäähalli Haukat C04 VG-62 -
30 Naisten SM-sarja 14:30 Luvian jäähalli LuKi-82 Helsinki -
31 Naisten SM-sarja 14:45 Leppävaaran jäähalli EKS Lahti -
1118 Naisten Ykkössarja 15:00 Klaukkalan jäähalli Seiskat VG-62 -
32 Naisten SM-sarja 15:00 Lapinlahden jäähalli LL-89 Say Cheese NoU -
1454 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 15:30 SOL Areena Lahti Lahti White Haukat Mustat -
1019 CSarja 15:50 Nokian harjoitushalli NoU Haukat C05 -
29 Naisten SM-sarja 16:30 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää RNK Flyers -
1579 D-jun Etelä-Suomi 17:00 SOL Areena Lahti Lahti Blue Blue Rings -
1020 CSarja 17:45 Tesoman jäähalli Ilves KaPa/SuKiKa -
723 D-jun Länsi-Suomi 18:10 Kuparivuoren Vanha jäähalli VG-62 LuKi-82 -
1831 N-Harraste Etelä-Suomi 19:15 Malmin jäähalli Helsinki N jr Walapais -
Su 20.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
2504 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena BLD Oranssi NoU Ringette Punainen -
2505 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena Ilves Tupsut FoPS valkoinen -
2506 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena FoPS valkoinen BLD Oranssi -
2507 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena NoU Ringette Punainen Ilves Tupsut -
2508 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena FoPS valkoinen NoU Ringette Punainen -
2509 F-jun Länsi-Suomi vähemmän pelanneet 09:50 Jäähalli Wareena BLD Oranssi Ilves Tupsut -
2697 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 10:05 Jäähalli Wareena NoU Ringette Siniset FoPS vihreä -
2699 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 10:35 Jäähalli Wareena Ilves Täplät BLD Musta -
1500 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 11:00 Heinolan jäähalli Heinola KaPa-51 -
2700 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 11:05 Jäähalli Wareena Ilves Tassut FoPS vihreä -
2915 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 11:40 Jäähalli Wareena NoU Ringette Siniset Ilves Täplät -
1658 E-jun Etelä-Suomi enemmän pelanneet 12:00 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS Team Laakso Haukat Oranssit -
2701 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:10 Jäähalli Wareena FoPS vihreä BLD Musta -
755 D-jun Länsi-Suomi 12:30 Hervannan jäähalli Ilves Jyske -
897 B-nuorten SM 12:30 Keravan jäähalli Blue Rings FoPS -
893 B-nuorten SM 12:30 Kerttulan jäähalli 1 RJK Ilves -
1127 Naisten Ykkössarja 12:30 Tuusulan jäähalli1 Blue Rings Seiskat -
2914 F-jun Länsi-Suomi enemmän pelanneet 12:40 Jäähalli Wareena Ilves Tassut NoU Ringette Siniset -
899 B-nuorten SM 13:00 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 NoU -
33 Naisten SM-sarja 13:00 Malmin jäähalli Helsinki RNK Flyers -
63 E-jun Länsi-Suomi 13:10 Uudenkaupungin jäähalli UJK Turku -
35 Naisten SM-sarja 14:00 Nokian jäähalli NoU LuKi-82 -
894 B-nuorten SM 14:00 Äijänsuon harjoitusjäähalli Rauma Jyske-Lukko Hyvinkää -
36 Naisten SM-sarja 15:00 Lapinlahden jäähalli LL-89 Say Cheese EKS -
1125 Naisten Ykkössarja 15:30 Kuparivuoren Aurinkoareena VG-62 Lukko -
1128 Naisten Ykkössarja 15:45 Leppävaaran jäähalli EKS Ilves -
1126 Naisten Ykkössarja 16:00 Järvenpään jäähalli Haukat NoU -
34 Naisten SM-sarja 16:30 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää Lahti -
898 B-nuorten SM 16:30 SOL Areena Lahti Lahti KaPa-51 -
1576 D-jun Etelä-Suomi 17:45 Leppävaaran jäähalli EKS Yellow Walapais -
895 B-nuorten SM 18:30 Järvenpään jäähalli Haukat EKS -
Ma 21.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1472 E-jun Etelä-Suomi vähemmän pelanneet 18:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää White Dragons Blue Rings -
1060 CSarja 19:00 Laaksolahden harjoitusjäähalli EKS C1 FoPS -
1120 Naisten Ykkössarja 19:15 Leppävaaran jäähalli EKS Blue Rings -
896 B-nuorten SM 20:00 Malmin jäähalli Helsinki Seiskat -
Ti 22.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
901 B-nuorten SM 19:00 Hyvinkään jäähalli Hyvinkää Haukat -
1030 CSarja 19:45 Keravan uusi jäähalli Blue Rings Haukat C05 -
1085 CSarja 19:45 Tuki-Areena Rauma Lukko Jyske -
Ke 23.10.2019
Nro Sarja Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
1566 D-jun Etelä-Suomi 18:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Hyvinkää White EKS Blue -
1084 CSarja 18:30 Järvenpään jäähalli Haukat C04 EKS C2 -
1144 Naisten Ykkössarja 18:30 Tuusulan jäähalli1 Blue Rings Haukat -
1820 N-Harraste Etelä-Suomi 19:15 Keravan uusi jäähalli Blue Rings Helsinki -
1924 Ladyt Etelä-Suomi 20:00 Klaukkalan jäähalli Seiskat Ladyt BLUE RINGS -
1822 N-Harraste Etelä-Suomi 21:15 Hyvinkään harjoitusjäähalli Storm Helsinki N jr -